FAQ

Geschenken bij speciale gebeurtenissen: wat geldt voor Eucomed-leden?

Vraag: Eucomed kent geen regeling voor geschenken bij zeer speciale gelegenheden. De GMH kent wel een regeling, nl. in art. 7 lid 5 onder b. Wij zijn corporate member van Eucomed. Aan welke richtlijn dienen wij ons te houden?

Antwoord: U moet zich als bedrijf dan zowel aan de voorwaarden van Eucomed als die van de GMH houden. Daarbij geldt dat de strengste regels bepalend zullen moeten zijn voor uw handelen. Voor corporate Euromed-leden geldt dus dat zij geen gebruik kunnen maken van de geschenken regeling voor speciale gebeurtenissen, omdat zij anders de Eucomed-code overtreden.